KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15477504
nr 1547 7504
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Kyrkointeriör. Signerad. Blandteknik, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:13:25
10/6 13:10:05
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg